אודות מירי אביב

עומדים במקום ולא יודעים כיצד להתקדם? מרגישים שאתם זקוקים לעזרה מקצועית כדי לצאת מהמעגל אליו נכנסתם? רוצים לשמור על הזוגיות וללמוד איך לפתח תקשורת מכבדת ומכילה? הגעתם למקום הנכון.

מי אני?

אני מירי אביב, בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והמכון לחקר והוראת הזוגיות. אני עוסקת בטיפול וייעוץ זוגי, גישור ואימון אישי ומשפחתי. בנוסף, אני מטפלת בחרדות ודיכאון, פרחי בך, ניהול כלכלת המשפחה והדרכת הורים.

אני מאמינה שזוגיות בריאה ויציבה היא לא פנטזיה אלא מטרה ברת השגה. מערכת יחסית זוגית יכולה להיות מקום פגיע ורגיש ואני אכן נתקלת בכך לא מעט בקליניקה,  אך זהו גם המקום לצמוח יחד, ללמוד זה מזה ולבנות חיים משותפים מלאים באהבה ופרגון.

כמה מילים עלי

אני בת 62, נשואה בשנית, אמא לארבעה ילדים מקסימים וסבתא לשמונה נכדים ונכדות אהובים. הקליניקה שלי פועלת בעיר הדרומית, אילת, ובה אני מקבלת זוגות רבים אשר עומדים לפני נקודת מפנה או מתמודדים עם משבר וקשיים מסוגים שונים. במהלך השנים צברתי ניסיון ומומחיות בתחומי טיפול וייעוץ שונים, ואני מקפידה להמשיך ללמוד ולהתעדכן כדי להעניק למטופליי את הטוב ביותר, בטיפולים אישיים או בטיפול זוגי.

מה מחכה לכם במהלך הטיפול?

כדי להפיק תועלת מן הטיפול, אני מאמינה שחייבת להיות כימיה בין המטפלת לבני הזוג. לכן אני מקדישה זמן להכיר אתכם, להבין מה מניע אתכם, לאן אתם שואפים להגיע ומהם הקשיים עליהם אתם יכולים להצביע. במהלך הפגישות ניצור דיאלוג מכבד שיתפתח לשיח בונה ומעשיר, ונלמד כלים פרקטיים שתוכלו ליישם גם מחוץ לקליניקה.

אני פועלת ברגישות רבה ודואגת להיות ערנית למצב של בני הזוג בכל רגע נתון. בהתאם לכך נקבע את המינון של המפגשים, השיח והיעדים. בפגישות נעבור תהליך מעמיק וממוקד, שמטרתו להקנות כלים איתם תמשיכו הלאה גם בתום הטיפול, לעוד שנים רבות וטובות.

אז איך מתקדמים? מתקשרים אלי או משאירים פרטים דרך האתר, ואשמח לחזור אליכם כדי לתאם פגישת הכרות.

סגירת תפריט

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים