טיפול זוגי באילת

טיפול זוגי באילת יכול לעזור לזוגות רבים לפתור בעיות בזוגיות. אומרים שלנקודת הפתיחה של מערכת יחסים יש השפעה רבה כיצד היא תיראה בהמשך. אך האמת היא, שגם אם התחתנתם מתוך אהבה גדולה, עם השנים הרגשות עלולים להידחק הצידה ולהיראות חסרי משמעות מול הקשיים איתם מתמודדים.

במידה מסוימת, זוגיות מזכירה את עולם הצומח. כדי לשמור על האהבה, אתם חייבים לטפל, לדשן ולרענן כל הזמן את מערכת היחסים. איך שומרים על אש האהבה לאורך זמן? איך בונים זוגיות יציבה? אחת הדרכים לכך היא באמצעות טיפול זוגי באילת.

מה עושים בטיפול זוגי באילת?

טיפול זוגי באילת זו סדרת מפגשים, בהם נוכח איש מקצוע אשר מלווה את בני הזוג, מקשיב, מציף, ממקד ומקנה כלים פרקטיים שניתן ליישם גם מחוץ לקליניקה. במהלך המפגשים נדרשת פתיחות מכל הצדדים ונכונות להשתתף ולרצות לשפר.

המפגשים מיועדים לזוגות, אך במידת הצורך אפשר לקיים גם טיפולים ליחידים, כדי להעצים את המקום שלכם בתוך מערכת היחסים ולעזור לברר את נקודות החוזק והחולשה.

ייעוץ וטיפול זוגי באילת

נעים מאד, אני מירי אביב, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובוגרת המכון לחקר והוראת זוגיות. במהלך השנים צברתי ניסיון ומומחיות בתחומי טיפול וייעוץ שונים, ואת הכלים שרכשתי אני מביאה עמי לקליניקה באילת.

בעבודתי עם זוגות לאורך השנים נוכחתי כי כל זוג מתמודד עם “סל קשיים” שונה. יש זוגות שמערכת היחסים ביניהם מתערערת בשל קשיים עם הילדים, אחרים מתמודדים עם בעיות פיננסיות וחוסר יציבות כלכלית, ולעתים חרדות ודכאון של אחד מבני הזוג הם הגורם המרכזי. מכיוון שלכל זוג יש את המסע שלו והגורמים שהובילו אותו למקום בו הוא עומד כיום, אני מבררת בתחילת כל טיפול היכן הנקודות המאתגרות ובהתאם לכך בונה את המשך הטיפול.

לצד שירותי ייעוץ וטיפול זוגי, אני עוסקת גם בטיפול בפרחי בך באילת, טיפול בחרדות ודיכאון והדרכת הורים לניהול כלכלת המשפחה והתמודדות במצבים שונים.

אני מאמינה ביכולת ההתפתחות, השינוי והצמיחה הקיימים בכל אחד כיחיד וכחלק מזוג. ביחד נעבור תהליך משמעותי ומעצים, נלמד לקיים תקשורת בונה וחיובית ונבסס את מערכת היחסים על אדני האהבה, התמיכה וההכלה.

סגירת תפריט

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים