ניהול כלכלת המשפחה והדרכת הורים​ באילת

למה זה טוב ניהול כלכלת המשפחה והדרכת הורים באילת? מהם היעדים הכלכליים שלכם? איך מנהלים תקציב משפחתי בצורה חכמה? איך מדברים על נושאים הקשורים לכסף מבלי לחוש פגיעים וחשופים? נלמד לענות על כל השאלות הללו, ועל רבות אחרות, במהלך הפגישות הטיפוליות אצלי בקליניקה.

כאשר באים למפות את הגורמים השונים המשפיעים על הזוגיות, קשה שלא להבחין במיקום הגבוה שתפסו הבעיות הכלכליות. זוגות אשר מתמודדים עם קשיים כלכליים יכולים להיקלע גם לקשיים במערכת היחסים ויש לכך סיבות רבות. כאשר אחד מבני הזוג מובטל, חוסר היכולת לתרום לכלכלת המשפחה ולפרנס בכבוד עלולה לפגוע בדימוי העצמי ומכאן המרחק להתרחקות והסתגרות הוא קצר.

לא רק אבטלה

אלו הם בדיוק הרגעים בהם מערכת היחסים ביניכם יכולה וצריכה לתת לכם כוחות ולשמש כמשענת, אך נדמה שאלו הם גם בדיוק המצבים בהם אנו מתרחקים ולא משתפים זה את זה בתחושות וברגשות. מה גורם לכך? כל זוג והסיפור שלו. מה תוכלו לעשות? ללמוד, ויפה שעה אחת קודם.

הדרכת הורים ואימון לכלכלת הבית באילת

שמי מירי אביב, בת 62, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ובוגרת המכון לחקר והוראת הזוגיות. כבר שנים רבות אני מקבלת זוגות בקליניקה הפרטית שלי באילת, לטיפולי זוגיות וייעוץ, מתוך אמונה שבכל אחד מאתנו טמונה יכולת ההתפתחות, השינוי והצמיחה.

אם אתם מתמודדים עם קשיים כלכליים או מרגישים ששיחות אודות כספים מערערות את הזוגיות ביניכם, זה הזמן לבוא אלי. ביחד נלמד איך לבנות תקציב משפחתי על סמך ההכנסות וההוצאות הקבועות, מה ניתן לעשות כדי להגדיל את ההכנסות, איך לרתום את בני הבית לטובת המהלך וכיצד לצאת מחוזקים ונכונים להתמודד יחדיו, עם האתגרים המצפים לכם.

הטיפול מיועד לזוגות צעירים, אשר נמצאים בתחילת דרכם ומעוניינים לבנות עתיד יציב ומאוזן, ולזוגות להם ילדים קטנים או בוגרים, המתמודדים עם מצבים שונים וקשיים בתחום כלכלת הבית.

סגירת תפריט

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים