למי מיועד טיפול בפרחי באך ואיך זה עובד?

אם אתם מרגישים מדוכדכים וחסרי סבלנות או שמצבי הרוח שלכם משתנים בתדירות גבוהה, כדי שתדעו שאתם לא מאוזנים. באמצעות טיפול בפרחי באך באילת תוכלו להקל על סימפטומים אלו בצורה משמעותית ללא צורך בתרופות או שיטות טיפול אחרות שלא ממש עוזרות לכם.  באמצעות פרחי באך תוכלו להרגיע את הנפש שלכם ואף לפתור את הבעיה שממנה אתם סובלים זמן רב.

לא משנה באיזו פצצה הנכם מחזיקים, אני יכולה לנטרל אותה ולמנוע ממכם לרוץ למדרגות הרבנות. זכרו, בגידה או משבר הם לא סוף העולם! אפשר לחיות גם לאחר בגידה/משבר ואף להעצים את מערכת היחסים על ידי טיפול נכון.

מה הם פרחי באך?

פרחי באך הם תמציות המורכבות מפרחים שונים אשר נמצאים בטבע והם מטפלים במגוון בעיות שונות לצד טיפול פסיכולוגי. פרחי הבאך גורמים לשלווה ולשמחה אצל אנשים הסובלים מחוסר איזון, הן מטהרות את הגוף מרגשות שלילים וגורמים לאיזון ולרגשות חיוביות. הטיפול פרחי הבאך נעשה בשילוב טיפול פסיכולוגי כאשר המטופל מספר למטפל בעיותיו והמטפל מקשיב ולו ומחפש את התמציות המתאימות שיעזרו למצב. קיימים 38 תמציות של פרחי באך אשר מטפלות במגוון נרחב של מצבים. באמצעות טיפול בפרחי באך באילת תוכלו לטפל בבעיה שממנה אתם סובלים זמן רב.

מאמינה שלכל אחד יכולה להיות זוגיות טובה, ואפילו טובה מאוד. את תהליך הייעוץ הזוגי אני אוהבת להציג כאימון, מכיוון שבתהליך זה אנו לומדים כיצד לחיות עם אי הסכמות בין הצדדים וכיצד להתמודד עם משברים גדולים כקטנים. רק כאשר מתאמנים יחד, אפשר לדהור לעבר האושר האמיתי.

כיצד עוזרים פרחי באך במצבים שונים?

באמצעות טיפול בפרחי באך באילת ניתן להתאים את סוג התמצית לבעיה שממנה סובל המטופל. טיפול בפרחי בארך באילת מתאים לכל הגילאים החל מילדים ועד למבוגרים, הן עוזרות להעביר מחשבות רעות ושליליות, דיכאונות, עייפות, תקופות קשות, קשיי למידה ועוד. הטיפול בפרחי באך מותאם לצרכי המטופל והוא דורש כמה טיפולים על מנת לראות תוצאות. מה שטוב בפרחי באך שהן ניתנת לשימוש בכל הגילאים ועוזרים במגוון נרחב של בעיות, כך שכבר בטיפול הראשון מרגישים הקלה.

לא משנה באיזו פצצה הנכם מחזיקים, אני יכולה לנטרל אותה ולמנוע ממכם לרוץ למדרגות הרבנות. זכרו, בגידה או משבר הם לא סוף העולם! אפשר לחיות גם לאחר בגידה/משבר ואף להעצים את מערכת היחסים על ידי טיפול נכון.

כיצד מתבצע השימוש בפרחי באך?

השימוש בפרחי באך נעשה באמצעות אבחנה קצרה של מטפל שלאחריה מותאמת התמצית האישית והמתאימה לכם, לעיתים מדובר אף בשילוב של כמה תמציות. את התמצית מוזגים אל בקבוק אישי במקום ועליכם לטפטף ארבעה טיפות אל המשקה או ישירות על הלשון ארבעה פעמים ביום.

סגירת תפריט

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים