טיפול בפרחי בך באילת

כל מה שרציתם לדעת על טיפל בפרחי בך באילת וכיצד הוא מסייע לסובלים מחרדות ודיכאון.

טיפול בפרחי בך באילת משויך לתחום הרפואה האלטרנטיבית והוא מתמקד במציאת איזון בין הגוף והנפש. מקור השיטה הוא באנגליה, שם ד”ר אדוארד באך, אשר עסק כרופא והומיאופת, מיפה 38 סוגי צמחים מהם ניתן להפיק תמציות טיפוליות. כל תמצית מיועדת לעבוד על תדר אנרגטי שונה ובאמצעותה ניתן להחזיר את הגוף והנפש לאיזון הנדרש.

באילו מקרים ניתן לטפל באמצעות פרחי באך באילת?

טיפול בפרחי באך באילת מתאים למנעד רחב של מקרים, פיזיים ונפשיים, וביניהם:

  • מצבי עור בעייתיים כגון אקנה, פסוריאזיס ואטופיק דרמטיטיס.
  • גיל המעבר כולל גלי חום וחוסר איזון הורמונלי.
  • כאבים מסוגים שונים.
  • תקופות של סטרס ומתח נפשי.
  • קשיי ריכוז.
  • הפרעות שינה ועייפות.
  • חרדות ודיכאון.

טיפול בפרחי בך באילת ממוקד בחרדות ודיכאון

פרחי בךחרדת מבחנים בקרב נוער, חרדות חברתיות, התקפי חרדה ודיכאונות – כל אלו יכולים להופיע כבר בגילאים מוקדמים או להתפרץ בשלבים מאוחרים יותר. במקרים מסוימים הם יופיעו בנפרד אך לא פעם קורה שאני נפגשת במטופלים אשר סובלים גם מחרדות וגם מדיכאונות ויש קשר בין השניים.

במהלך הטיפול, אני עורכת אבחון אשר כולל תשאול מקיף במטרה לדייק לגבי מצבו של המטופל הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. בהתאם לכך אני מתאימה את תמהיל התמציות באופן אישי לכל מטופל ומטופל. את התמציות המטופל נוטל בזמנים שונים ולא במסגרת הפגישה, אך אנו נמשיך להיפגש כדי לעקוב אחר השפעת התמציות שנרשמו, לראות האם יש צורך לערוך שינויים וללוות את תהליך השיפור. מדובר בטיפול ממוקד וקצר טווח, אך יש צורך במשמעת מצד המטופל והקפדה על נטילת התמציות על פי ההנחיות.

הטיפול יכול לעמוד בפני עצמו, אך במקרים מורכבים אני ממליצה לפנות לטיפול רפואי או פסיכולגי, ובמקביל להמשיך להתחזק בפגישות בקליניקה.

לבירור פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמי קשר. יש לי ניסיון רב בטיפולים בפרחי בך באילת וטיפולים בחרדות ודיכאון ואני שואפת להגיע עם כל מטופל לתוצאות מעודדות אשר יאפשרו לו לנשום לרווחה, למצוא את האיזון ולשפר את התפקוד היומיומי.

סגירת תפריט

לייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים